|
Dobrý deň, ste neprihlásený, prihláste sa | ![]() |
alebo zaregistrujte sa ako firma , občan |
|
|||||||||
|
Predstavenie dotykových vypínačov Livolo 08.06.2017 Predstavujeme Vám exkluzívne sklenené dotykové vypínače LIVOLO
V dnenej dobe je dotyk aplikovaný v rôznych zariadeniach a tento trend sa nevyhol ani vypínačom. Dotykové vypínače Livolo jedinečným spôsobom dodajú námu bývaniu punc elegancie a originality. Trh ponúka neskonalé mnostvo bytových prvkov a doplnkov. Zaleí len na naom vkuse, aký si zvolíme. Vypínače Livolo nikdy nezovednejú, sú unikátnym prvkom v modernej domácnosti. Ich intalácia je jednoduchá. Dotykový sklenený panel je príjemný a citlivý na dotyk. Ovládače Livolo predstavujú ďaliu úroveň v inovácii bývania. Tieto elegantné dotykové vypínače sú určené na ovládanie osvetlenia, ovládanie aluzií, markíz, ventilátorov. Vypínačmi Livolo je moné ovláda aj iné zariadenie, alebo ich zakomponova do ovládania Smart Home.
obr 1
Technické parametre dotykových vypínačov Livolo.
Na zoznámenie sa s dotykovým vypínačom Livolo si vyberieme jeden so tandardných typov VL-C702R-11. Jedná sa o typický vypínač na ovládanie dvoch okruhov v bielej farbe. Tento konkrétny typ má monos by ovládaný dotykom, alebo pomocou diažkového ovládania. Pouíva sa napríklad v obývacích miestnostiach, kde na lustrovom svietidle si zapneme najskôr tri iarovky a dotykom na druhý krúok ďalie tri iarovky.
Hlavné technické parametre:
obr 2
Značenie Livolo
Váení priatelia, ako ste isto postrehli dotykové vypínače Livolo sú označené podža typov, určitými písmenami a číslami. Poďme si teraz vysvetli čo znamenajú jednotlivé písmená a čísla.
V ďalích blogoch sa zoznámime so zásuvkami Livolo, rámikmi Livolo, jednotlivými vypínačmi Livolo a ostatným prísluenstvom.
|
![]() |
![]() 23.09.2017 Zoznam vyrábaných plných predných panelov. Monos nakombinova akékožvek poradie jednotlivých dotykových modulov. |
![]() 24.08.2017 Popis kombinovaných dotykových vypínačov a zásuviek so znázornením ich moností |
![]() 14.06.2017 Bez prerábania elektrointalácie |
![]() 25.06.2017 Ovládanie dvoch svetelných okruhov z jedného miesta. |
![]() 05.08.2017 Ovládanie jedného svetelného okruhu okruhu z dvoch miest. |
Poučenie spotrebiteža o odstúpení
Dodacie podmienky Livolo vypínačov